سه شنبه ۲ اَمرداد ۱۴۰۳
موفقیت اتفاقی نیست........

رکورد تولید قطب الاستومر کشور بازهم شکسته شد!!!

رکورد تولید قطب الاستومر کشور بازهم شکسته شد!!!

 

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی تخت جمشید : در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری به عنوان "جهش تولید با مشارکت مردم" مزین گردیده است، سربازان معظم له در عرصه کار و کارگری و مهندسی در شرکت پتروشیمی تخت جمشید، بار دیگر افتخار آفرینی کرده و تولید ماهیانه مجتمع را به  میزان 8209 تن به ثبت رساندند.

 مهندس بدری مدیرعامل شرکت، ضمن تقدیر از زحمات تیم مدیریتی قبل عنوان نمود :
این شرکت توانست تولید ماهیانه خود رابه میزان 8209 تن ارتقاء داده و رکورد قبلی تولید ماهیانه خود را  که متعلق به آذرماه سال 1401 به میزان 7685 تن بوده است را به میزان 7 درصد افزایش دهد.

مهندس بدری بیان کرد : همکاران ارجمندمان در شرکت پتروشیمی تخت جمشید با همت والای خود ثابت کردند، علاوه بر ارتقای میزان تولید، همواره در مسیر آبادانی، توسعه و سربلندی ایران اسلامی گام برداشته‌اند. وقتی هر روز و هرماه از گوشه و کنار این شرکت، خبر ثبت رکوردهای متعدد تولید به گوش می‌رسد، معنایش جاری بودن طنین زندگی و بانگ پیروزی در جای و جای مجموعه است. حال خرسندیم که اعلام کنیم با لطف و عنایت پروردگار متعال، در سایه همت، تلاش و همدلی همکاران سختکوش، واحد SBR با تولید 3442 تن  و همچنین مجموع تولید محصول ماهیانه هر سه واحد به میزان 8209 تن، رکورد جدیدی را از ابتدای راه اندازی مجتمع تا به امروز به ثبت رسانید .

 امید است که دست در دست یکدیگر، قله‌های افتخار را یکی پس از دیگری فتح نماییم.

 

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۶:۳۱
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید